3 Ekim 2012 Çarşamba

Sağlık ve Güzellik İçin Limon Yağı Kullanımı


Sağlık ve güzellik için Limon Yağı Kullanımı:


Daha iyi bir dezenfekte için tuvaleti kullandıktan sonra elleri bir iki damla Limon yağı ile ovalamak bakterileri öldürür ve size hijyen sağlar.
Vücuttaki şişliklere ve ödemlere bir iki damla Limon yağını sabah akşam ovalamak şişliği ve acısını azalmasını sağlayacaktır.
Özellikle ağızlarda çıkan uçuklara ve ağız ülserlerine bir damla Limon yağı damlatmak acıyı hafifleterek iyileşmesine yardımcı olur.
Kadınlarda selülitli bölgeleri bir kaç damla Limon yağı ile ovulması kan dolaşımını arttıracak portakalımsı görüntüyü ortadan kaldıracaktır.
Sürekli kanayan diş etlerinizi kanama esnasında bir damla Limon yağı ile ovalayın,bu ovalama hem kanamayı durduracak hemde diş etlerinizi güçlendirecektir.
Vücudunuzdaki siğilleri sabah akşam birer damla Limon yağı ovalamak siğilleri ufaltıp tamamen yok olmasına yardımcı olur.
Varis probleminde, bir kaç damla Limon yağı le varis problemi olan bölger masaj yapılarak ovulması damarlarda oluşan baskıyı azaltacaktır
Sivilceleriniz için Limon yağı ile sivilcelerinizi ovalamak gözenekleri açar bu sebeple sivilcelerin oluşumunu önler.
Diş sağlığınız için diş ve dişeti lekelerinize 1-2 damla Limon yağı ile ovalamak oradaki kan dolaşımınızı hızlandırıp fayda sağlayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder